Wolontariat Kompetencyjny

„Bezpiecznie z Grosikiem” to program edukacyjny, w ramach którego realizowane są  zajęcia  w formie zabaw dydaktyczno-ruchowych, które prowadzą  nauczyciele wraz z wolontariuszami PZU.

 

Program skierowany jest do dzieci, które w roku szkolnym 2014-2015 będą uczniami klas  III szkół podstawowych, realizujących projekt „Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki”. W 2014 roku zaplanowana jest pilotażowa edycja tego programu w czterech miastach Polski – Warszawa, Łódź, Poznań, Opole . W ramach programu dzieci będą mogły utrwalić i podsumować wiedzę oraz umiejętności z zakresu bezpieczeństwa oraz doskonalenie współpracy z rodzicami w zakresie prowadzenia edukacji na temat bezpieczeństwa.

Warsztaty zakończą się wręczeniem dyplomów oraz materiałów odblaskowych (np. kamizelki), a także dyplomu dla szkoły, podziękowań dla wolontariuszy, dyrekcji szkoły i nauczycieli.

Partnerem programu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.

W związku z rozpoczęciem stosowania w dniu 25 maja 2018 r. przepisów ogólnego rozporządzenia w sprawie przetwarzania danych osobowych (RODO) zmianie uległa Polityka prywatności. Aby przekazać kluczowe informacje o tym jak chronimy i przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe, w tym m.in. w jakich celach oraz jakie przysługują Pani/Panu w związku z tym prawa, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami: Polityka prywatności i Dane osobowe .