Wolontariat Prozdrowotny

Program „PZU Trasy Zdrowia” to program nakierowany na promocję zdrowego i aktywnego trybu życia.

 

W ramach programu organizowany jest konkurs grantowy dla gmin do 50 tysięcy mieszkańców na budowę na ich terenie Trasy Zdrowia, czyli mini kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Gminy, które zaproponują najciekawsze położenie trasy i pomysł na działania animacyjne planowane przez gminę otrzymają wyposażenie ścieżek biegowych i dofinansowanie na działania animacyjne oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego.

Aktywność fizyczna daje nam energię, dynamikę i siłę do działania. Z PZU Tras Zdrowia skorzystają aktywni sportowcy oraz ci, którzy chcą rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną. Ścieżki będą miejscami otwartymi również na inne formy ruchu i będą stanowić strefę treningów, zajęć, relaksu i integracji społeczności lokalnej.

Partnerem Programu jest Fundacja Volunteers for Sport. Więcej informacji o programie na stronie:

http://www.pzutrasyzdrowia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.

W związku z rozpoczęciem stosowania w dniu 25 maja 2018 r. przepisów ogólnego rozporządzenia w sprawie przetwarzania danych osobowych (RODO) zmianie uległa Polityka prywatności. Aby przekazać kluczowe informacje o tym jak chronimy i przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe, w tym m.in. w jakich celach oraz jakie przysługują Pani/Panu w związku z tym prawa, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami: Polityka prywatności i Dane osobowe .