Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Fundacja PZU współpracuje z Krajowym Funduszem na rzecz Dzieci, którego celem już od 30 lat jest pomoc zdolnej młodzieży, poprzez umożliwianie jej nieodpłatnego udziału w organizowanych przez Fundusz zajęciach oraz dofinansowywanie realizacji wybranych przedsięwzięć służących rozwojowi intelektualnemu.

Przez ponad 30 lat z „Programu pomocy zdolnym” skorzystało blisko kilka tysięcy młodych Polaków. Dzisiaj są oni znakomitymi młodymi naukowcami, pisarzami, poetami, którzy zmieniają świat na lepsze.

„Program pomocy zdolnym” to swoista wspólnota wolontariuszy, którzy wspierają merytorycznie jego realizację – naukowców i artystów, przekonanych, że bezinteresowna praca na rzecz najzdolniejszych jest źródłem korzyści dla całego społeczeństwa.

Więcej o programie: http://fundusz.org/program

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.

W związku z rozpoczęciem stosowania w dniu 25 maja 2018 r. przepisów ogólnego rozporządzenia w sprawie przetwarzania danych osobowych (RODO) zmianie uległa Polityka prywatności. Aby przekazać kluczowe informacje o tym jak chronimy i przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe, w tym m.in. w jakich celach oraz jakie przysługują Pani/Panu w związku z tym prawa, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami: Polityka prywatności i Dane osobowe .