12 marca 2020

Działania prewencyjne w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

W ramach działań prewencyjnych, ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, w biurze Fundacji PZU następuje częściowe ograniczenie pracy. Obowiązki będą wykonywane w trybie zdalnym. Ograniczenie obowiązuje do odwołania.
Szanowni Państwo,

We wszelkich sprawach prosimy przede wszystkim o kontakt telefoniczny z koordynatorami poszczególnych trybów.
Prosimy o przesyłanie wiadomości mailowych bezpośrednio do koordynatorów poszczególnych trybów lub kontakt telefoniczny z nimi.
Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”. Odpowiedzi będą udzielane najszybciej, jak to możliwe.

Przed wysyłaniem dokumentów w formie papierowej prosimy również o przesyłanie ich w formie skanów do koordynatorów poszczególnych trybów.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Zarząd Fundacji PZU