29 listopada 2019

Zakończenie IV edycji akcji „Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU”

20 listopada 2019 r. odbyły się ostatnie zajęcia IV edycji „Akademii Bezpieczeństwa Fundacji PZU”.

W tym roku zrealizowaliśmy kolejną edycję autorskiego projektu Fundacji PZU, który od 2017 roku cieszy się ogromnym powodzeniem. Od 1 października br. odwiedziliśmy 15 szkół podstawowych w mniejszych miejscowościach, w których we współpracy z Policją i służbami medycznymi przeprowadziliśmy zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, bezpiecznego zachowania na drodze (mobilne miasteczko ruchu drogowego) oraz w cyberprestrzeni.

Każdy z uczestników miał możliwość przejażdżki na segwayu, wzięcia udziału w bezpiecznej sztafecie oraz doświadczenia jak postrzega świat człowiek znajdujący się w stanie nieważkości (alkogoogle i narkogoogle).
Była z nami fotobudka, symulator zderzeń oraz dachowania, i inscenizacje teatralne, w których licznie uczestniczyły dzieci oraz młodzież. Rozdaliśmy gadżety, dyplomy, a w każdej szkole pozostawiliśmy dobrze wyposażony punkt apteczny i uśmiechnięte twarze dzieci. Akcja zakończona SUKCESEM