03 grudnia 2021

Realizacja projektów pozakonkursowych dla organizacji/instytucji i dotacji dla osób fizycznych możliwa od marca 2022 r. – nabór wniosków wznowiony 1 grudnia 2021 r.

Komunikat Zarządu Fundacji PZU przypominający o ważnych terminach dot. realizacji projektów i dotacji

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do komunikatu z 10 września 2021 r. przypominamy, że w grudniu został uruchomiony nabór wniosków dotyczących projektów pozakonkursowych i dotacji dla osób fizycznych, których realizacja będzie miała miejsce w roku 2022.

Zaznaczamy, że realizacja ww. projektów i dotacji nie może dotyczyć okresu wcześniejszego niż marzec 2022 r.

W związku z tym wnioski dot. realizacji wcześniejszej niż marzec 2022 r. nie będą dotowane.

Będzie możliwość złożenia nowego wniosku z terminem realizacji zgodnym z powyższymi wytycznymi.

Zarząd Fundacji PZU