20 maja 2022

Wstrzymanie naboru wniosków o dotacje dla organizacji/instytucji w trybie pozakonkursowym oraz wniosków o dotacje dla osób fizycznych

Komunikat Zarządu Fundacji PZU dotyczący naboru wniosków o dotacje dla organizacji/instytucji w trybie pozakonkursowym, oraz wniosków o dotacje dla osób fizycznych

Szanowni Państwo,

z powodu ogromnej liczby wniosków o dotacje, jakie zostały złożone przez organizacje/instytucje w trybie pozakonkursowym oraz osoby fizyczne i oczekują na rozpatrzenie, a także ze względu na działania związane z przygotowaniami do zmiany siedziby, Zarząd Fundacji PZU informuje, że wnioski dotyczące projektów i dotacji będą przyjmowane tylko do końca maja.

Od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. nabór wniosków będzie wstrzymany z powodu konieczności wydania decyzji w sprawach dotychczas złożonych wniosków.

1 września 2022 r.  zostanie wznowiony nabór wniosków dotyczących projektów pozakonkursowych i dotacji dla osób fizycznych.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Zarząd Fundacji PZU