Szczegóły

20 maja 2022

Wstrzymanie naboru wniosków o dotacje dla organizacji/instytucji w trybie pozakonkursowym oraz wniosków o dotacje dla osób fizycznych

Komunikat Zarządu Fundacji PZU dotyczący naboru wniosków o dotacje dla organizacji/instytucji w trybie pozakonkursowym, oraz wniosków o dotacje dla osób fizycznych

Szanowni Państwo,

z powodu ogromnej liczby wniosków o dotacje, jakie zostały złożone przez organizacje/instytucje w trybie pozakonkursowym oraz osoby fizyczne i oczekują na rozpatrzenie, a także ze względu na działania związane z przygotowaniami do zmiany siedziby, Zarząd Fundacji PZU informuje, że wnioski dotyczące projektów i dotacji będą przyjmowane tylko do końca maja.

Od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. nabór wniosków będzie wstrzymany z powodu konieczności wydania decyzji w sprawach dotychczas złożonych wniosków.

1 września 2022 r.  zostanie wznowiony nabór wniosków dotyczących projektów pozakonkursowych i dotacji dla osób fizycznych.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Zarząd Fundacji PZU

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.

W związku z rozpoczęciem stosowania w dniu 25 maja 2018 r. przepisów ogólnego rozporządzenia w sprawie przetwarzania danych osobowych (RODO) zmianie uległa Polityka prywatności. Aby przekazać kluczowe informacje o tym jak chronimy i przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe, w tym m.in. w jakich celach oraz jakie przysługują Pani/Panu w związku z tym prawa, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami: Polityka prywatności i Dane osobowe .